Formularz zgłoszeniowy PDF

Nazwa szkolenia Akredytowane szkolenie podstawowe – „Systemy fotowoltaiczne – teoria i praktyka”
Data szkolenia
Miejsce szkolenia Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Radomski 26-600 Radom ul. W. Krukowskiego 1 (budynek NOT-u)
Osoba do kontaktu: Joanna Miącz
Telefon tel./fax:048 362 87 47; tel. kom. 513 768 341
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz formularz zgłoszenia:wersja PDF, Formularz zgłoszeniowy DOCX