Centrum Kompetencji Fotowoltaicznych Oddziału Radomskiego SEP informuje, że rozpoczyna kolejne szkolenie przygotowujące do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE (fotowoltaika). Nasze laboratorium posiada certyfikat UDT.

Ukończenie kursu w takim ośrodku jest warunkiem przystąpienia do egzaminu.

Koszt szkolenia 1880 zł.

Początek 11 lipca 2016 r.  Czas szkolenia to 40 godzin. Miejsce szkolenia – laboratorium w budynku NOT. Radom ul. W. Krukowskiego 1 oraz laboratorium UTH Radom.

Plan zajęć zgodny z rozporządzeniem UDT.

8 lipca br. ogłosimy, czy zgłosiła się wystarczająca ilość uczestników, która umożliwiłaby rozpoczęcie kursu.

Szczegóły dotyczące kursu na stronie  www.ckf.sep.radom.pl

Zapraszamy.

Więcej informacji 48 362 87 47.